Apie portalą

Penktadienio vakaras. Suvibruoja Jūsų mobilusis telefonas. O ekrane – jau tiek kartų matyta, taip gerai pažįstama ir netgi pašaipų objektu virtusi dviejų žodžių kombinacija: „Ką tu?“ Dažnai į tokį klausimą net nežinote ką ir atsakyti. Lyg ir turėjote planų, ketinote eiti miestą, bet išsirinkti išties sunku – atlikus greitą paiešką internete renginių randate daugybę, informacijos gausu tiek socialiniuose tinkluose, tiek naktinių klubų svetainėse, bet kaip išsirinkti būtent tai, ko Jūs trokštate?

Puikus laisvalaikio praleidimo būdas

Portalas naktiniaiklubai.lt – tai jaunos, energingos ir ambicingos komandos projektas, skirtas kiekvienam, norinčiam pabėgti nuo rutinos, atitrūkti nuo darbo savaitės problemų ir puikiai praleisti laiką naktiniame klube. Svetainėje pateikiama informacinė sistema suteiks galimybę paprastai surasti tai, ko ieškote. Orientuojamasi ne į vieno miesto naktiniuose klubuose organizuojamus renginius, bet į visos Lietuvos klubus bei barus. Šiuo metu su portalu bendradarbiauja 175 pasilinksminimo vietos iš 9 šalies miestų – šis skaičius nenumaldomai auga. Tad niekada nežinote, kas gali nutikti, kai nusprendžiate panagrinėti savaitgalio renginių kalendorių – nors ketinote pasilinksminti Vilniuje, galbūt spontaniškai suplanuosite savaitgalio išvyką į Klaipėdą.

Funkcionalumas ir patogumas

Ypač patogi internetinės svetainės navigacija suteikia vartotojui galimybę filtruoti informaciją jam priimtinu būdu – pagal vietą arba laiką. Galima pasirinkti norimą pramogų vietą ir iš karto matyti, kokie renginiai joje organizuojami artimiausiu metu arba renginių gausą nagrinėti pagal miestą – nurodžius pageidaujamą vietovę, prieš akis iškyla visų joje vyksiančių renginių sąrašas. Renginiai laiko aspektu pateikiami dvejopai – suteikiama galimybė nagrinėti tiek šios savaitės, tiek ir viso mėnesio renginių sąrašą. Tai ypač svarbu naktiniaiklubai.lt vartotojams, kurie kruopščiai planuoja savo laisvą laiką ir nori iš anksto žinoti, kada ir kur vyks geriausias vakarėlis Lietuvoje.

Platus renginių asortimentas

Plačiame renginių asortimente pasiklydusiam vartotojui, kuris negali apsispręsti, ko gi tiksliai pageidauja, siūloma naudotis dar viena klubų klasifikacija, šįkart pagal jų populiarumą. Tai ypač aktualu miesto svečiams, nesusipažinusiems su vietine naktinio gyvenimo scena. Na, o akiai užkliuvus už sudominusio pavadinimo, tiesiog spustelėkite jį ir gausite visą reikalingą informaciją apie renginį – kas, kur, kaip, kada, kodėl verta ir, galiausiai, kokia viso to kaina.